YÖNETİM KURULU

Yönetim Kurulu Başkanı

Deha EMRAL 

1961 yılı Zonguldak doğumlu Deha Emral, 1985 yılında TRI-STATE Üniversitesi- Indiana/ABD Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 2007 yılından beri Özdemir İnşaat Turizm Enerji Sanayi Ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı olarak görev yapan Emral’ın geçmiş dönemlerde yürütmüş olduğu görevler şöyle:

1985 – 1988 yıllarında Özdemir İnşaat Turizm Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş. Libya Şantiyesi Koordinatörü.
1988 – 1990 yıllarında Özdemir İnşaat Turizm Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş. Karayolları İnşaatları Koordinatörü.
1990 – 2007 yıllarına Özdemir İnşaat Turizm Enerji Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi – Genel Müdür.

Emral’ın, Türkiye Müteahhitler Birliği ( TMB) Yönetim Kurulu Üyeliği ve Asfalt Müteahhitleri Derneği (ASMÜD) Yönetim Kurulu Üyeliği bulunmaktadır.

İngilizce bilen Emral, evli ve bir çocuk babasıdır.

Yönetim Kurulu Başkan Vekili

Mustafa BOZKURT

1972 İstanbul doğumludur. İlk, orta ve liseyi Ankara’ da tamamladıktan sonra Bilkent Üniversitesi’nde Finans Eğitimini tamamlamıştır. HİDROMEK’te uzun süre Üretim Mühendisliği, Satış Sonrası Hizmetler, Tasarım ve Ürün Geliştirme birimlerinde görev almış ardından Üretim Genel Müdür Yardımcılığı görevini üstlenmiştir. Şu anda HİDROMEK firmasında Yönetim Kurulu Başkanı olarak görevini yürütmektedir. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

 

Yönetim Kurulu Üyeleri

Deniz KIZILIRMAK

Sivas ili İmranlı ilçesinde 1976 yılında doğan Deniz Kızılırmak, iş hayatına 1990 yılında başlamış olup, 27 yıllık tecrübesiyle ENK Yapı İnşaat Ticaret Limited Şirketinde Genel Müdürlük görevine devam etmektedir.

Deniz Kızılırmak evli ve 2 çocuk babasıdır.

İlhan ADİLOĞLU

İlhan Adiloğlu 1951’de Artvin Ardanuç’ta doğdu. Adiloğlu Lise son sınıfa kadar Artvin’de okuduktan sonra İstanbul’da Atatürk Erkek Lisesinden 1968’de mezun oldu. 1968 senesinde girdiği İTÜ İnşaat Fakültesinden, 1973 yılında İnşaat Yüksek Mühendisi olarak mezun oldu.

Çalışma hayatına İzmir’de Sondaj İşleri San. ve Tic. A.Ş.’de Şantiye Şefi olarak başlayan Adiloğlu’nun 4 sene sürdürdüğü bu görevinin ardından yürütmüş olduğu görevler şöyledir;

1977 yılında Işıklar Holding bünyesinde kurulan Özışık İnşaat’a geçti ve 1997 senesine kadar Şantiye Şefi, Proje Müdürü, Genel Müdür Yardımcısı ve Ortak olarak çalıştı. Bu görevinde Türkiye’de önemli birçok karayolu, baraj, sulama, hidroelektrik santrali projesini yönetti.
1997 yılında, Eser İnşaat, Eser Taahhüt, Şirketlerinin Ortağı, Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak göreve başladı. Türkiye’nin dışında Afrika, Orta Asya ve Doğu Avrupa’da işler üstlenerek uluslararası işleri yönetti. Eser Proje ve Müh. A.Ş. ve Eser Sigorta A.Ş. firmalarını kurdu.
2006 yılından itibaren, Eser Grubu bünyesindeki Eser Holding, Eser Taahhüt, Eser Proje, Eser Enerji, Eser Eksport ve iştiraklerinin Yönetim Kurulu Başkanı ve sahibi olarak görevini yürüttü.

Türkiye, Orta Asya, Orta Doğu ve Afrika’da 15 ülkede sahibi bulunduğu şirketler aracılığı ile yürüttüğü işlerin toplamı 4 milyar USD’yi geçti.

Halen bu şirketlerin yönetimini iki oğlu ile aktif olarak yürütmektedir. İngilizce bilen Adiloğlu, evli ve iki çocuk babasıdır.

 

Merdan HÜRMEYDAN

Sivas Divriği’de doğan Merdan Hürmeydan 1972 yılında Sivas 4 Eylül Kongre Lisesinden mezun olduktan sonra 1977 yılında Ankara Devlet Mühendis ve Mimarlık Yüksek Okulundan mezun olmuştur.
Mezuniyet sonrası bir süre Kutlutaş firmasında çalışmıştır. Askerlik hizmetinin ardından 1981 yılında aile şirketi olarak kardeşleriyle birlikte kurduğu Sistem Elektromekanik Tesisler Sanayi ve Ticaret A.Ş.de halen yönetim kurulu başkanlığını yürütmektedir.
Türk sporuna katkıda bulunmak adına yönetim kurulu üyesi olarak 12 yıldır hizmet verdiği Gençlerbirliği Spor kulübünde üç dönemdir As Başkanlık görevini yürütmektedir. Kurucu üyesi bulunduğu uluslararası sivil toplum kuruluşu olan Türk Dünyası Mühendisler ve Mimarlar Birliğinde yönetim kurulu üyesi olarak çeşitli kademelerde görev yapmaktadır. Türkiye İnşaat Sanayicileri olarak sektörel çalışmalarının yanında sosyal ve kültürel etkinlikler çerçevesinde 30 yıldır Ankara Tenis Kulübü, Kavaklıdere Tenis Kulübü ve Ankara Atlı Spor Tenis Kulübü üyesi olup halen aktif sporcu olarak, kültür ve sanat etkinliklerine destek vermektedir.

Evli ve bir çocuk sahibidir.

Aynur ULUĞTEKİN

Aynur Uluğtekin, 1949 yılında Yozgat’ta dünyaya geldi. Ankara Gazi Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, İnşaat Mühendisliği bölümünden 1971 yılında mezun oldu. Kariyer yolculuğu mezun olduğu sene İzmir Karayolları 2. Bölge Müdürlüğü’nde başladı. 1979 yılında Karayolları’ndan İzmir Büyükşehir Belediyesi’ne geçti. İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde önce Müdür, sonra Koordinatör daha sonra Başkan Yardımcısı olarak görev aldı.

1984 yılında İzmir Büyükşehir Belediyesi’nden ayrılarak Göçay A.Ş’de Genel Müdür olarak çalışmaya başladı. 1988 yılında Göçay’dan ayrılarak kendi şirketini kurdu. 7 yıl boyunca Karayolları 7. Bölge’den ve TKİ’den aldığı çeşitli müteahhitlik işlerini yaptı.

1999 yılında tekrar kurumsal hayata dönerek Kolin İnşaat’ta Koordinatör ve Murtezaoğlu firmasında Genel Müdür olarak otoyol projelerini yürüttü.  2003 yılında eşinin işi nedeniyle tekrar devlet kurumuna döndü ve 2010 yılı sonuna kadar İSKİ Genel Müdürlüğü’nde genel danışman olarak hizmet vermeye başladı. İstanbul derelerinin ıslah çalışmalarında ve arıtma tesislerinin kurulmasında büyük katkıları oldu.

2011 yılında Kalyon İnşaat’ta Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışmaya başladı. 2018 yılında Kalyon Holding’in de ortağı olduğu Kuzey Marmara Otoyolu’na Genel Müdür olarak atandı ve halen bu görevi yürütmektedir. İngilizce bilen Aynur Uluğtekin, evli ve 2 çocuk annesidir.

240
ŞEHİT MUSTAFA DOĞAN CAD. 719. SOK. NO: 3 YILDIZEVLER MAHALLESİ, ÇANKAYA - ANKARA
T: 0 312 441 43 72 F: 0 312 442 61 85 ∙ turkiyemym@turkiyemym.org.tr

© Türkiye MYM, 2018 Tüm haklar saklıdır. Kaynak gösterilerek alıntı yapılabilir.

Merkezimiz MYK Tarafından Ulusal Yeterliliklere Göre, TÜRKAK Tarafından TS EN ISO/IEC 17024 Standardına Göre,
Akredite Edilerek Sınav ve Belgelendirme Yapmakla Yetkilendirilmiştir.
Veri Politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (“KVKK”) uyarınca Aydınlatma Metinleri web sitemizde yayınlanmıştır. Ayrıntıları İnceleyin
X